Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

Clearance: Lubricants

More products in our range

Show all
EasyGlide Waterbased Lubricant
EUR19,82 EUR39,64/1l

EasyGlide Waterbased Lubricant

EasyGlide Anal (150 ml)
Quantity discount
EUR8,93 per piece for 2 units EUR59,53/1l

EasyGlide Anal

150 ml


Swiss Navy Lubricant
EUR85,30 EUR90,16/1l

Swiss Navy Lubricant


Swiss Navy Lubricant
−5%
EUR50,91 was EUR53,86 EUR107,63/1l

Swiss Navy Lubricant


Durex Play Massage 2 in 1 (200 ml)
Quantity discount
EUR11,14 per piece for 2 units EUR55,70/1l

Durex Play Massage 2 in 1

200 ml



ID WATER-BASED LUBRICANT 4.000 ML
−5%
EUR117,62 was EUR123,82

ID WATER-BASED LUBRICANT 4.000 ML


Creamy CUM LUBRICANT 250 ML
EUR26,88 EUR107,52/1l

Creamy CUM LUBRICANT 250 ML


Shots Powder Lube - 16.2 oz / 460 gr (460 ml)
EUR41,93 EUR91,16/1l

Shots Powder Lube - 16.2 oz / 460 gr

460 ml


Amorelie AMC Aqua Peach Scent Lubricant 100 ml (100 ml)
Quantity discount
EUR11,16 per piece for 2 units EUR111,60/1l

Amorelie AMC Aqua Peach Scent Lubricant 100 ml

100 ml


Bijoux Indiscrets Bijoux - Gleitmittel Auf Wasserbasis 500 ml
EUR85,08 EUR170,16/1l

Bijoux Indiscrets Bijoux - Gleitmittel Auf Wasserbasis 500 ml


Passion Lubricants Vagina fragrance (244 ml)
EUR27,51 EUR112,75/1l

Passion Lubricants Vagina fragrance

244 ml


Doc Johnson Golden Girl Anal Jelly - Clear (43 ml)
EUR10,47 EUR243,49/1l

Doc Johnson Golden Girl Anal Jelly - Clear

43 ml


Durex Play Warming
Quantity discount
EUR6,99 per piece for 2 units EUR139,80/1l

Durex Play Warming


Durex Play Feel (50 ml)
Quantity discount
EUR5,88 per piece for 2 units EUR117,60/1l

Durex Play Feel

50 ml