AOC 24G2SAE/BK
1920 x 1080 Pixels, 24"
Momenteel niet op voorraad
Gratis verzending vanaf 30,–
Productinformatie
De belangrijkste specificaties in één oogopslag
Type monitor
PC-monitor
Beeldresolutie
Volledige HD
Beeldschermtechnologie
LCD
Beeldsnelheid
165 Hz
Monitor apparatuur
Geïntegreerde luidsprekers
Videoverbindingen
DisplayPort (1x)HDMI (2x)VGA (1x)
Documenten
Technisch gegevensblad.pdf
Algemene informatie
Artikelnummer
Fabrikant
AOC
Categorie
Monitor
Fabrikant nr.
24G2SAE/BK
Verschijningsdatum
13/9/2021
Kleur
Kleur
Zwart
Exacte kleuraanduiding
Zwart
Eigenschappen weergeven
Type monitor
PC-monitor
Schermdiagonaal (inch)
24"
Beeldschermdiagonaal (cm)
60.50 cm
Beeldresolutie
1920 x 1080 Pixels
Volledige HD
Beeldschermtechnologie
LCD
Paneeltechnologie
VA
Beeldsnelheid
165 Hz
Beeldformaat
16:9
Schermoppervlak
Niet-reflecterende
Contrastverhouding
3000:1
Reactietijd (grijs tot grijs)
4 ms
Reactietijd MPRT
1 ms
Helderheid
350 cd/m²
Kleurdiepte
16.70 bits
Dekking van de kleurruimte
Adobe RGB: 94%DCI-P3: 93%NTSC: 96%sRGB: 126%
Kijkhoek (H)
178°
Kijkhoek (V)
178°
Uitrusting + kenmerken
Monitor apparatuur
Geïntegreerde luidsprekers
Connectiviteit
3,5 mm aansluitingEthernetHDMIRJ45
Touch
geen aanraakfunctie
Sync-technologie
AMD Freesync PremiumNVIDIA G-Sync
Montage + Ergonomie
Aanpasbaarheid
Kantelbaar
VESA muurbevestiging
100 x 100 mm
Verbindingen
Videoverbindingen
HDMI-versie
1.4
DisplayPort-versie
1.2
Audio-aansluitingen
Jack 3,5mm (1x)