G.Skill F4-2133C15S-4GNT
1 x 4GB, 2133 MHz, DDR4 RAM, DIMM 288 pinPrijs in EUR inclusief BTW
Levering tussen do, 21/5 en za, 23/5
6 stuk op voorraad bij leverancier
gratis verzending
Klokfrequentie geheugen2
Productinformatie
Opslagconfiguratie | 1 x 4GB |
Type geheugen | DDR4 RAM |
Klokfrequentie geheugen | 2133 MHz |
CAS latentie | 15 |
Spanning | 1.20 V |
Artikelnummer | 12218728 |
Fabrikant | G.Skill |
Categorie | RAM |
Fabrikant nr. | F4-2133C15S-4GNT |
Verschijningsdatum | 22/10/2019 |
Kleur | Zwart |
Exacte kleuraanduiding | Zwart |
LED-verlichting | zonder LED |
Opslagconfiguratie | 1 x 4GB |
Toepassingsgebied hardware | Notebook |
Type geheugen | DDR4 RAM |
Overdrachtssnelheid | 17000 MT/s |
Geheugenchip | DDR4-2133 |
Vormfactor hoofdgeheugen | DIMM 288 pin |
Aantal pinnen | 288x |
RAM-buffer | Ongebufferd |
CAS latentie | 15 |
Spanning | 1.20 V |
Land van herkomst | China |
CO₂-emissie | 151,53 kg |
Productveiligheid |
Lengte | 17.30 cm |
Breedte | 7.40 cm |
Hoogte | 1.50 cm |
Gewicht | 34 g |
Specificaties kunnen niet-geverifieerde machinevertalingen bevatten.
14 dagen wettelijke annulering
30 dagen recht van retour
30 dagen recht van retour
24 Maanden wettelijke garantie
Juridische zorgen
Producten vergelijken
Geschikt
Beoordelingen & Meningen
Garantieclaimpercentage
Bron: Galaxus- 19.Dell1,3 %
- 19.Mushkin1,3 %
- 21.G.Skill1,4 %
- 22.Patriot1,5 %
- 22.Team Group1,5 %
Garantieperiode
Bron: Galaxus- 7.Crucial2 Dag
- 7.Kingston2 Dag
- 10.G.Skill3 Dag
- 11.Goodram4 Dag
- 12.Patriot6 Dag
Retourpercentage
Dit is hoe vaak een product van dit merk terugkomt in de categorie "RAM".
Bron: Galaxus- 8.Teamgroup5,3 %
- 9.Innovation IT5,5 %
- 10.G.Skill5,6 %
- 10.Mushkin5,6 %
- 12.Patriot5,8 %