G.Skill F4-2666C19D-16GNT
2 x 8GB, 2666 MHz, DDR4 RAM, DIMM 288 pin7 stuk op voorraad bij leverancier
Klokfrequentie geheugen2
Opslagconfiguratie4
Productinformatie
De G.SKILL DDR4-geheugen is ontworpen voor de ultieme ervaring op het nieuwste DDR4-platform. Of u nu grote hoeveelheden gegevens verwerkt of intensief gamet, ervaar een soepele systeemprestaties met de nieuwste PC-geheugentechnologie van de volgende generatie. Alle G.SKILL DDR4-geheugenkits worden getest met een uitgebreide reeks testsoftware om maximale prestaties en stabiliteit te waarborgen. De G.SKILL DDR4-geheugenkits zijn gevalideerd voor compatibiliteit met de meeste DDR4-platforms onder een reeks strenge tests in quad-channel geheugensystemen. Het biedt gegarandeerd de beste prestaties, compatibiliteit en stabiliteit in zijn klasse met een verscheidenheid aan moederborden. Begonnen bij 2133 MHz als standaardfrequentie, biedt het DDR4-geheugen een veel hogere bandbreedte dan het eerdere DDR-geheugen. U kunt genieten van een snellere computerervaring voor gaming, video- en fotobewerking, rendering en andere professionele toepassingen. Ontwikkeld met een lage spanning van 1,2V tot 1,35V volgens de DDR4-norm, verlaagt dit de geheugenspanningsbehoefte met 20% ten opzichte van DDR3-geheugenmodules. Nu kan uw systeem nog sneller werken zonder een dure apparatuurverhitting te worden. Alle G.SKILL-geheugenproducten hebben een beperkte levenslange garantie, en het technische team van G.SKILL staat altijd klaar om consumenten uitgebreide technische ondersteuning te bieden via een online forum, telefoon en e-mail.
Opslagconfiguratie | 2 x 8GB |
Type geheugen | DDR4 RAM |
Klokfrequentie geheugen | 2666 MHz |
CAS latentie | 19 |
RAM-certificering | XMP, XMP 2.0 |
Spanning | 1.20 V |
Artikelnummer | 11179502 |
Fabrikant | G.Skill |
Categorie | RAM |
Fabrikant nr. | F4-2666C19D-16GNT |
Verschijningsdatum | 31/5/2019 |
Externe links |
Kleur | Zwart |
Exacte kleuraanduiding | Zwart |
LED-verlichting | zonder LED |
Opslagconfiguratie | 2 x 8GB |
Toepassingsgebied hardware | Standaard |
Type geheugen | DDR4 RAM |
Overdrachtssnelheid | 2666 MT/s |
Geheugenchip | DDR4-2666 |
Vormfactor hoofdgeheugen | DIMM 288 pin |
Aantal pinnen | 288x |
RAM-buffer | Ongebufferd |
CAS latentie | 19 |
Spanning | 1.20 V |
Land van herkomst | China |
CO₂-emissie | 276,32 kg |
Hoogte | 31.25 mm |
Productveiligheid |
Lengte | 1.50 cm |
Breedte | 14.50 cm |
Hoogte | 16 cm |
Gewicht | 62 g |
30 dagen recht van retour
Producten vergelijken
Geschikt
Beoordelingen & Meningen
Garantieclaimpercentage
Bron: Galaxus- 19.Dell1,3 %
- 19.Mushkin1,3 %
- 21.G.Skill1,4 %
- 22.Patriot1,5 %
- 22.Team Group1,5 %
Garantieperiode
Bron: Galaxus- 7.Crucial2 Dag
- 7.Kingston2 Dag
- 10.G.Skill3 Dag
- 11.Goodram4 Dag
- 12.Patriot6 Dag
Retourpercentage
Dit is hoe vaak een product van dit merk terugkomt in de categorie "RAM".
Bron: Galaxus- 8.Teamgroup5,3 %
- 9.Innovation IT5,5 %
- 10.G.Skill5,6 %
- 10.Mushkin5,6 %
- 12.Patriot5,8 %