Weg CWC012-01-30C03 Magneetschakelaar 3 NO-contacten 5,5 kW 24 V/DC 12 A met hulpcontact 1
Levering tussen za, 23/5 en vr, 29/5
Slechts 3 stuk op voorraad bij leverancier
gratis verzending
Uitgangsspanning2
Productinformatie
De WEG CWC012-01-30C03 is een krachtige contactor die speciaal is ontworpen voor het schakelen van elektromotoren. Met drie contacten en een maximaal vermogen van 5,5 kW bij een ingangsspanning van 24 V/DC is dit schakelrelais ideaal voor gebruik in industriële toepassingen. Het maakt de opbouw van compacte motorstarters mogelijk in combinatie met motorbeschermingsschakelaars en motorbeschermingsrelais. De contactor voldoet aan de strenge eisen van de normen IEC/EN60947 en DIN VDE 0660 en is bovendien gecertificeerd volgens UL/CSA en GOST. De aan de voorkant stekkende hulpcontacten en blusmodules zorgen voor een eenvoudige installatie en onderhoud, wat de efficiëntie en betrouwbaarheid in de toepassing verhoogt.