Uw gegevens. Uw keuze.

Als je alleen het noodzakelijke kiest, verzamelen we met cookies en vergelijkbare technologieën informatie over je apparaat en je gebruik van onze website. Deze hebben we nodig om je bijvoorbeeld een veilige login en basisfuncties zoals het winkelwagentje te kunnen bieden.

Als je overal mee instemt, kunnen we deze gegevens daarnaast gebruiken om je gepersonaliseerde aanbiedingen te tonen, onze website te verbeteren en gerichte advertenties te laten zien op onze eigen en andere websites of apps. Bepaalde gegevens kunnen hiervoor ook worden gedeeld met derden en advertentiepartners.

Meer producten in ons assortiment

Toon alle
Clinique Chubby Stick (Lippenbalsem, 3 ml)
EUR22,90 EUR7633,33/1l

Clinique Chubby Stick

Lippenbalsem, 3 ml

Vaseline Queen Bee (Lippenbalsem)
Kwantumkorting
EUR5,06 per stuk voor 4 eenheden

Vaseline Queen Bee

Lippenbalsem


Rodial - Lippenolie (Lippenolie, 4 ml)
EUR21,07 EUR5267,50/1l

Rodial - Lippenolie

Lippenolie, 4 ml


Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML (Lippenolie, 7 ml)
−13%
EUR20,90 was EUR23,90 EUR2985,71/1l

Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML

Lippenolie, 7 ml


Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea (Lippenbalsem, 20 ml)
EUR49,90 EUR2495,–/1l

Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea

Lippenbalsem, 20 ml


Sensuva X op de lippen (Lippenbalsem, 2 ml)
EUR24,16 EUR12 080,–/1l

Sensuva X op de lippen

Lippenbalsem, 2 ml


Nuse Color Care Lip Balm 02 Hey Woody 43g (Lippenbalsem, 4.30 ml)
Kwantumkorting
EUR10,32 per stuk voor 4 eenheden EUR2400,–/1l

Nuse Color Care Lip Balm 02 Hey Woody 43g

Lippenbalsem, 4.30 ml


Aveda Feed My Lips Pure Nourish Mint Vloeibare Kleur Balsem Cucamelon (Lip Verzorgingsstick, 8 g)
−7%
EUR26,90 was EUR28,90

Aveda Feed My Lips Pure Nourish Mint Vloeibare Kleur Balsem Cucamelon

Lip Verzorgingsstick, 8 g


Payot Paris Lisse Soin Défroissant Regard Lèvres (Lipgel, 15 ml)
−27%
EUR24,90 was EUR34,03 EUR1660,–/1l

Payot Paris Lisse Soin Défroissant Regard Lèvres

Lipgel, 15 ml


Nuse Color Care Lip Balm 05 Mauve Move 0.15 Oz (Lippenbalsem, 4.44 ml)
Kwantumkorting
EUR10,97 per stuk voor 4 eenheden EUR2472,93/1l

Nuse Color Care Lip Balm 05 Mauve Move 0.15 Oz

Lippenbalsem, 4.44 ml


Nuse Color Care Lip Balm 06 We Are 43g (Lippenbalsem, 4.30 ml)
Kwantumkorting
EUR9,74 per stuk voor 4 eenheden EUR2265,11/1l

Nuse Color Care Lip Balm 06 We Are 43g

Lippenbalsem, 4.30 ml


Labo Market Labo, Fillerina 12HA Densifying Filler Grade 4, Hydrate & Firm, Cream, For (15 ml)
EUR60,90 EUR4060,–/1l

Labo Market Labo, Fillerina 12HA Densifying Filler Grade 4, Hydrate & Firm, Cream, For

15 ml


Laneige - Lip Sleeping Mask Sweet Candy (20 ml)
−6%
EUR49,90 was EUR52,90 EUR2495,–/1l

Laneige - Lip Sleeping Mask Sweet Candy

20 ml


Stendhal Baume Lèvres (Lippenbalsem, 10 ml)
EUR88,42 EUR8842,–/1l

Stendhal Baume Lèvres

Lippenbalsem, 10 ml


La Mer Trattamento Labbra alla Rosa (Lippenbalsem)
EUR80,12

La Mer Trattamento Labbra alla Rosa

Lippenbalsem